مرکز فناوری اطلاعات دارالشفاء کوثر

 همگام با پیشرفت روز افزون فناوری در جوامع امروزی، نیاز به اطلاعات و امکان استفاده از آنها در تمام زمینه ها اجتناب ناپذیر است. با توجه به رشد حجم داده ها در سالهای اخیر و کلیدی تر شدن نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه های مختلف، حرکت روز افزون به سمت سیستم ها، سرویس های اطلاعاتی و مکانیزه نمودن آنها از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.بشر  با ابداع و توسعه شبکه های کامپیوتری و اطلاعاتی در دهه های اخیر ، گام بزرگی در راستای انتشار و توزیع اطلاعات و از این طریق، فراهم سازی امکان تسهیل و تسریع انجام امور مختلف برداشته است.

سیستم های اداری بدون کاغذ (Paperless)، استفاده از اینترنت و خدمات الکترونیک، آرشیو و پردازش مجازی، از دستاوردهای شبکه های کامپیوتری است، که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و فضا، افزایش سرعت پیشبرد  روندهای سازمانی را به ارمغان آورده اند و از این رهگذر منجر به افزایش بازدهی شده است. همچنین با پیشرفت و توسعه تجهیزات شبکه، نیاز به تجمیع و تمرکز این تجهیزات در مراکزی خاص بنام مراکز داده (Data Centers)جهت مدیریت و بهره برداری بهتر، امنیت، توسعه پذیری و دسترسی بالا فراهم گردیده است.


مرکز فناوری اطلاعات دارالشفاء کوثر

پشتيباني آنلاين

بهينه سازي و اصلاح زير ساخت شبكه

فناوری اطلاعات در روال کسب و کارهای شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ روز به روز جای خود را بیشتر باز می کند. استفاده از ابزارهای مرتبط به فناوری اطلاعات آن چنان رشد داشته است که دوام و توسعه هر کسب و کاری بدون این ابزارها تقریبا غیر ممکن است.


    فناوري اطلاعات

    Updated on 2023-01-11T13:14:31+03:30, by super.